.

.

Goodthreads Мажите Тенок-одговара Долг Ракав Оксфорд Кошула

Goodthreads Мажите Тенок-одговара Долг Ракав Оксфорд Кошула

DEN 244.80

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Произведено во Кина.Овој класичен, разновиден кошула обезбедува чиста, buttoned-up изглед.Направен во нашиот Потпис Падна Памук за мека, но цврсти, рака.Ние се користат уникатно Наследство се Мијат да се даде нашата облека обичај, живеел во чувствуваат веднаш.Моделот е 6'1" и носи големина Медиум.Тенок одговара : поблиску-монтирање во градите, малку заострените преку половината за прилагодена изглед.Еден бренд - Овој класичен, разновиден кошула обезбедува чиста, buttoned-up изглед.Направен во нашиот Потпис Падна Памук за мека, но цврсти, рака.Ние се користат уникатно Наследство се Мијат да се даде нашата облека обичај, живеел во чувствуваат веднаш.

Главните карактеристики

Избор на клиент