.

.

FEZIBO 3 Фиока Ткаенина Салон за Складирање Кула, Организаторот на Одделение за Спалната соба, Плакар, Entryway, Ходникот, бебе соба Соба -Челична Рамка, Дрво Врвот, Лесно се

FEZIBO 3 Фиока Ткаенина Салон за Складирање Кула, Организаторот на Одделение за Спалната соба, Плакар, Entryway,

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

3 цртачи ткаенина салон се соберат повеќе работи; Песна со лесно се повлече desigh прави фиока слајд повеќе непречено, дури и тоа е полна.Вода-доказ МДФ врвот одбор, Hign-одделение не-плетени ткаенини фиока, здрав челична рамка, ЕП пластична рачка.Различни бои одговара на различни простор во вашиот дом : livingroom, спална соба, entryway, плакар и така натаму. "X" зајакнување на ребра задржи рамка од тресење; Глазирани железница за непречено туркање и влечење; Анти-совет дизајн чувајте ги децата на безбедно.Боја : чоколадо | Големина : 1 Ред.

Главните карактеристики

Избор на клиент