.

.

Јасно Пластика Обновливи Zip Кеси - Наливно GPI Случај на 1000 1.5 x 2 2 мили Дебели Силна & Трајни Поли Baggies со Resealable Zip Врвот за Заклучување за Патување, Складирање, Пакување

Јасно Пластика Обновливи Zip Кеси - Наливно GPI Случај на 1000 1.5 x 2 2 мили Дебели Силна & Трајни Поли Baggies

DEN 278.16

Пристапност
Во достапна форма

????Пред да ја купите нашата мала кеси, бидете сигурни да се види на оваа explainer видео за специјална техника за тоа како да ги отворите.Насочат на вашиот дом/канцеларија организација процес ефикасно да додадете дополнителна простор & дел контрола на вашите оброци.КАРАКТЕРИСТИКИ - Нашите Reclosable заклучување zip кеси со усна во отвор за лесно & мазна отвори & затвори.КВАЛИТЕТ - Нашите водоотпорен & dustproof воздух тесни запечатува кеси се силни & трајни, Печати со здрав брава zip за зголемена реупотребливост.МАТЕРИЈАЛ - Сите-дева ниска густина полиетилен. 100% ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ БЕЗБЕДНО, Не-Токсични и без Мирис - Замрзнувач безбедно.Совршен за пакување & продажба на стока & обезбедување на примерок.Погоден за чување на накит, секојдневно апчиња, ужинка, монета, итн.КЕСА ДИМЕНЗИИ : Ширина 1.5" x Висина 2" (3.81 CM x 5.08 CM) подолу на патент.Дебелина : 2mil.

Главните карактеристики

Избор на клиент