.

.

Децата Целосно се Соочуваат со Шлемови, Деца Велосипед Шлем MTB Планина BMX Мулти-Спорт кој се одвојува Шлем од Дете за Младите, CPSC Сертифицирани

Децата Целосно се Соочуваат со Шлемови, Деца Велосипед Шлем MTB Планина BMX Мулти-Спорт кој се одвојува Шлем

DEN 1319.76

Пристапност
Во достапна форма

Момци и девојки ќе САКААТ кул изглед. 【❤ ЛЕСНИ& УДОБНО】Во Калап поликарбонат школка со EPS лагер, најлесниот опција за шлемови - околу 14 оз за целосна шлем и 10 мл половина шлем, без да се жртвува за безбедност, децата нема да се чувствувате уморни после часови на носење.Деца BMX helmet Bicycle Helmet Skate одбор ролери skate Scooter.Целосната се соочуваат со шлем се грижи за децата главата и брадата.Притисни за заклучување на buttom во шлем.Целосна се соочуваат со шлем заштита на децата за време на спортот надвор , вашата љубов ќе околу нив цело време . 【❤ ЗАБАВА БОЈА за ПОЈАВУВАЊЕ на ДИЗАЈН】 : Natuway е водството на користење на 3 D технологија и боја појавување на шлем да го фати на детските очи, стоејќи надвор, во ироничен шлем.【❤ ДЕЦАТА БЕЗБЕДНО GUARD】 : ова CPSC-уверение шлем е усвојување на фирма "ВО КАЛАП" структура, која е светлина и шок-апсорбира.Деца BMX шлем.лесно да се оддели и да ја поправите на брадата бар.Велосипедот Шлем.заштитете ги за време на отворен и затворен спортски ,Најдобрите Подароци за 3 4 5 6 7 8 9 годишни девојчиња и момчиња.Скејтборд.05 во ) предложи 5-12 години.ќе се опфатени и за следните години.Лесно се прилагодува Вертикално и Хоризонтално за тесна и сит се вклопуваат поради неговата ПРИЛАГОДУВАЊЕ СИСТЕМ со ОДГОВАРА БИРАТЕ и прилагодливи ремени , .Не брадата штета, нема повеќе пати да Итна Нега, обезбеди дополнителна заштита.не, како и други заеднички оние користете лента или лепак. 【❤ Божиќ Подароци За Девојки】- Најдобрите Подароци за вашите деца. 【❤ Се прилагоди од ГОЛЕМИНАТА】се ПРИЛАГОДУВА од (21.чувајте ги екстра безбедно.ролери скејт.Половина шлем и целосна шлем трансформира слободно во секое време.топла притискање на школка на висока густина пена .

Главните карактеристики

Избор на клиент