.

.

AFXOBO Дрвена Плоча Украси, Роденденски Потсетник за Календарот Одбор DIY Доаѓањето Календари Дрвени Дома Декорација

AFXOBO Дрвена Плоча Украси, Роденденски Потсетник за Календарот Одбор DIY Доаѓањето Календари Дрвени Дома Декорација

DEN 282.96

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 1 x дрвени календар одбор, 1 x twine, 50 x дрвени диск ознаки, 50 ознаки се доволно за да го снимите името на вашето семејство.Одбор големина : 40*12cm/16*5inch, дебелината е 5мм.Роденденски потсетник дрвена декорација : Сите што треба да направите е да напишете родендени на вашето семејство и на пријателите на тркалезни дрвени календарски записи, а потоа се откажам ознаки под соодветен месеци, и на крај се откажам плоча во ѕидот!.Исклучителна ѕид декорација : шик и исклучителна земја стил дрво одбор декорација.Тоа може да ви помогне да се сеќавам на родендени на сите членови на семејството или пријатели, а исто така може да декорирате вашиот дом.Е креативните DIY декорација ефект што сакате!.Дрво одбор материјали : дрво одбор материјал го прави календар одбор изгледаат посилни и повеќе уметнички.Ова е прекрасен и забавен начин да се сетам на семејството родендени.Тоа е совршен подарок за внимателен Денот на Таткото, на Мајката Ден, Божиќ, денот на Благодарноста, Велигден, housewarming, родендени и свадби!.

Главните карактеристики

Избор на клиент