.

.

Светла Ревност 14 Високи Гроздобер Декоративни Фенер Со LED Столб Свеќа (Потресени Злато, Батерии Вклучени) - Отворено Фенери Декоративни Виси - на Батеријата Фенер Со

Светла Ревност 14 Високи Гроздобер Декоративни Фенер Со LED Столб Свеќа (Потресени Злато, Батерии Вклучени)

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

14" ВИСОКИ ГРОЗДОБЕР СВЕЌА ФЕНЕР СО ТРЕПЕРЕЊЕ LED СТОЛБ СВЕЌА - НА доброто брак на убавина прекрасен ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО оркестарот.ПОТРЕСЕНИ ЗЛАТО ФЕНЕР СО ABS МЕТАЛЕН СЛОЈ - Направена со четири јасно стаклени панели веќе собрани, овој фенер соби големиот столб свеќа, со металик потресени злато слој ABS рамки - Симплистички во својот стил, фенер може да се пофали хармоничен дизајн кој може да се вгради во голем број на различни осветлување & оркестарот теми - извади столб свеќа за DIY идеи : додадете самовила светла, мали играчки, сушени цвеќиња и сите други украси сакате или стави симпатична налепници на панели.IP44 ВОДООТПОРЕН ЗА ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО USE - Заврши со затворени дизајн, овој фенер карактеристики IP44 водоотпорен за заштита од временските - подвижен ВИСИ ПРСТЕН за лесно виси, или седи на рамна површина - Нека можете да уживате во амбиент на свеќи безбедно без вистинската опасност на отворен пламен - Совршени за дневна & фестивал осветлување и декорација (Божиќ, Денот на Вљубените, итн.), било кој настан или прослава и во затворени простории и на отворено.НЕКА ВРЕМЕ да БИДЕ ВАША ПОГОДНОСТ - Управувана од 3 ААА батерии (вклучени) - Со СЕТ-И-ЗАБОРАВАЈТЕ тајмер функционираше, свеќа може да се оставени и ќе остане на за 8 часа, а потоа останува надвор за 16 часа, само за да автоматски светлина до вашиот дом повторно по 8 часа, едноставно од страна на префрлување на дното на фенер - Кога тајмерот не е во употреба, само го вклучите или ИСКЛУЧИТЕ фенер како редовни светлина.ПОСВЕТЕН УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ - Овој производ доаѓа со 1-МЕСЕЦ целосна наплата пробен период и ЖИВОТ-за ВРЕМЕ на услуги на клиентите - Вистинска СВЕТЛА РЕВНОСТ дома LED светло производи - Заверена под UL588 и е во Согласност со 16 CFR 1120.3(c) - трговска МАРКА е поднесена во U. S. A. - Во бизнисот од 1997 година. Боја : Потресени Злато Гроздобер Фенер - Abs Метален Слој | Големина : 14" Фенер - 4.5" Столб Свеќа - Батерии Вкл.

Главните карактеристики

Избор на клиент