.

.

Лист Заштитници, Има 8.5 x 11 инчен Листови, 9.25 x 11.25 инчен Врвот Товарење, Јасно, Засилен 11-Дупка, Киселина-Бесплатно, Архивирање и Безбедно за Документи и Фотографии (100

Лист Заштитници, Има 8.5 x 11 инчен Листови, 9.25 x 11.25 инчен Врвот Товарење, Јасно, Засилен 11-Дупка, Киселина-Бесплатно,

DEN 203.28

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМА ЗАШТИТА - Нашите полипропилен лист заштитници апсорбира носат & солза, дава одлични перформанси, издржливост и чести секојдневна употреба дома, во училиште или канцеларија.ДОБАР КВАЛИТЕТ - RUBEX лист заштитници се ПВЦ слободни, киселина слободни, мирис слободни и изработени од еколошки безбедно рециклираат полипропилен.Дупка линија е засилен со бела полипропилен засилување лента за дополнителна сила и издржливост.СОВРШЕН VISIBILITY - за Кристално јасна заврши обезбедува намален отсјај што го прави прикажување на архивирање на документи, копирате документи, фото документи, евиденција, рецепти, референтни материјали, деловни документи и фотографии супер лесно.АРХИВСКИОТ БЕЗБЕДНО - ПВЦ слободни, киселина слободно и безбедно архивирање на пластични ракави за прстен врзива се направени со не-стап материјал кој се избегнува подигнување или пренесување на мастило врзивно ракави, а тоа се чуваат на полици, архиви, безбедно кутии или пластични кутии.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Топ вчитување 9.25 x 11.25 инчен лист заштитници со 11 дупки одговара 8.5 x 11 инчен трудови и ќе го задржи вашето стандард писмо, големина трудови безбедно во повеќето прстен врзива, хартија врзива, папки или слични канцелариски производи.Уредно чување работа документи и заштита на стареење семејство писма и фотографии со Rubex Лист Заштитници.Овие киселина-слободен полипропилен документ ракави резервни договори, стареењето весник исечоци и фотографии на штети предизвикани од предавање, виткање, солзи и дамки.Печат на 3 страни и да се фали пред-удирани со тупаници дупки кои ги усогласат со 3-прстен врзива и 2-prong извештај го опфаќа, тие ви помогне да се зачува трудови, чувајте ги за подоцнежна употреба, и се презентираат на професионален начин да се надзорници и клиенти.

Главните карактеристики

Избор на клиент