.

.

Silverwood Гнездење од Страна на Маса, 16L x 15W x 24 ЧАСА во, Блек Метал и Темно Дрво

Silverwood Гнездење од Страна на Маса, 16L x 15W x 24 ЧАСА во, Блек Метал и Темно Дрво

DEN 2651.76

Пристапност
Во достапна форма

Табела 1 мерења : 16 L x 15 W x 24 ЧАСА во".Табела 2 мерења : 11 L x 12 W x22 Ч во". 90 Ден на Производителот.Вкупната тежина капацитет 20 кг.Гнездење маси имаат долг пат од крајот на векот.Овие убавини, Елена двојна гнездење маси, се вклопуваат заедно за флексибилност, функција, и забава.Метална база на секоја маса е тенок и модерна, додека lipped мдф-направена блузи се обезбеди уредно во место.Кривата на овална Табела блузи разлика уредно со квадратен силуета на база за незаборавно ефект.Вклучува две маси во собата.

Главните карактеристики

Избор на клиент