.

.

Женска Чорапи Кактус Екипажот Чорапи Подароци Памук Долго Смешно Чорапи за Жените Новина Фанки Симпатична Цртан филм Чорапи 5 Парови WCS1-Кактус

Женска Чорапи Кактус Екипажот Чорапи Подароци Памук Долго Смешно Чорапи за Жените Новина Фанки Симпатична Цртан

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,Памук,Spandex.Екипажот чорапи се изработуваат од 70% Памук+25% полиестер+5% Spandex.Можете да се чувствувате мека и нежна нега моментот кога ќе ги стави на.Нашата женска чорапи се погодни за жени НАС чевли големини 5-8. Доаѓаат со 4/5 парови на симпатична екипажот чорапи.Се еластичен и пот-wicking, нашите жени секојдневен чорапи ќе ги донесе сите-ден-долго удобност на вашите нозе.Влага wicking, вентилација, мирис слободни, мека на допир и издржливи.Одговара на било какви Облека на вашиот работен ден или специјални настани.Мешавина на различни шарени отпечатоци прави овие слатки чорапи кул и забавно, Тоа е голем дар избор за членовите на семејството и пријателите.Различни бои може да ги задоволи потребите за различни прилики.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Одговара за НАС Жените се Покаже Големината 5-9 МЕКА и НЕЖНА НЕГА Нашата симпатична екипажот чорапи се изработуваат од 70% Памук+25% полиестер+5% Spandex.Можете да се чувствувате мека и нежна нега моментот кога ќе ги стави на.Се еластичен и пот-wicking, нашите жени секојдневен чорапи ќе ги донесе сите-ден-долго удобност на вашите нозе.АПЛИКАЦИЈАТА мешавина на различни шарени отпечатоци прави овие слатки чорапи кул и забавно.Тоа е голем дар избор за членовите на семејството и пријателите и.Различни бои може да ги задоволи потребите за различни прилики.Пакетот Вклучува : 5 Пара на Чорапи.

Главните карактеристики

Избор на клиент