.

.

Ла Blanca Жените Островот Божица Мулти Рака Крстот се Назад Едно Парче Костим за капење

Ла Blanca Жените Островот Божица Мулти Рака Крстот се Назад Едно Парче Костим за капење

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

83% Најлон, 17% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Дизајнер на летото бански — сончаат покрај базенот во хотел во овој мулти-рака еден-парче костим за капење од Ла Blanca.Длабоко v деколте, додава заводлива навестување, и мулти-рака крст-назад функција е вистина-главата тарнер.Умерено задните се намали и да се отстранува чаши додадете покриеност и поддршка, и обликот подобрување на стомак контрола нуди елегантни, тон изглед.Shirred ткаенина и солидна боја опции) — Изберете од боја опција што најдобро одговара на вашиот стил, или да ги собереш еден на секој да се меша и натпревар.Rouched ткаенина скици на моделот за додавање детали, и ќе се изедначи и рамниот вашата криви, додека да покаже исклучите вашиот лето бронзен сјај.Едно парче исечете — класичен и елегантен едно парче исечете ги покрива сите грижи места, додека подобрување на вашиот физички облини.Го прилагодите вашиот големина — консултирајте се со нашите одговара водич со кликнување на "големина на табелата" пред да се утврди кој големина ќе ви одговара најдобро.За повеќе опции Кликнете на нашето лого погоре за да ја посетите нашата продавница страница и да ја видите оваа Ла Blanca фрлам В еден-парче костим за капење и други стилови во рамките на островот божица колекција!.Инспириран од страста за патување, меѓународните пазари и различни култури, Ла Blanca нуди пливаат и плажа колекции кои се вклопуваат Глобален начин на живот.Без разлика дали тоа е vacationing до некоја дестинација одморалиште, корне назад со пријатели на плажа или слави покрај базенот, ќе се претвори глави со разиграно совршена плажа шик изглед, подигнете го вашиот личен стил со современ дел, или целосно летна гардероба со основите на модата.Секое парче е наменета и приспособена со висок квалитет ткаенини за дополнување на телото преку впечатлива silhouettes и препознатлив акценти со модерна интерпретација на класичните омилени.Ла Blanca ги опфаќа најновите модни трендови додека престојуваат верен на софистицирани парчиња кои катапултиран на собирање во многу баран бренд што е денес.

Главните карактеристики

Избор на клиент