.

.

Гумени Базен Плови Партија Плови Сплав Лето Отворен Базен Се Прошетаат На Надувување Плови На Вода Играчка, 47X 25 Базен Дневна Диносаурус

Гумени Базен Плови Партија Плови Сплав Лето Отворен Базен Се Прошетаат На Надувување Плови На Вода Играчка,

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

????Забава Гумени Базен Пловат Големи Димензии : Приближно 47"X 25" Надуени Должина Голема Диносаурус со Garne Т, може да се одржи до 132 Фунти, нашите зелени диносаурус плови е совршена боја за вас да уживаат во вода Базен Плови Партија. ????Премиерот на Квалитетот : Гумени Голема Диносаурус плови направени со заштита на животната средина пвц материјал САМО(0.25 MM) Тоа е повеќе траен отколку било кој друг производ на пазарот, солза-отпорни, УВ-отпорни, и може да се одржи до 132 lb. ????Совршен за да се Релаксираат : Идеален базен салон за оваа голема доаѓа лето.Се завидувам на своите врсници или споделување пријатно ден на одмор со нив во овој импресивен Голем Зелен диносаурус плови!. ????Лесен за Користење : Нашата голема плови им овозможува на инфлацијата со фен, играчка воздушна пумпа или компресор.Најдобри роденденски подарок, лето подарок за оние лице под 132lb. ????Голема Вода Базен Партија Игри : Лето забава за отворен базен партија игри,лето плажа партија услуги, базен лебди, игри на вода, езерото, реки, крајбрежје, семејството базен, Гумени Постоечкиот Ред Играчки, birthday (роденден), училишните активности и тимска работа други активности.Гумени Базен Плови Партија Плови Сплав Лето Отворен Базен се Прошетаат На Надувување Плови на Вода Играчка, 47"X 25" Базен Дневна Диносаурус Белешки : не дозволувајте детето да го користите овој плови сам За вашата безбедност, не ја користите оваа плови во длабока вода Карактеристики : ❥Солза отпорни на УВ отпорни ❥Светла зелена боја и никогаш нема да избледи ❥Користење на пвц материјал САМО(0.25 MM),заштита на нашата татковина ❥Потрајни од други плови, може да се одржи до 132lb ❥доволно Голема за едно лице ❥Лесен за употреба, фен, играчка воздушна пумпа или компресор е во ред ❥Голема за јава и lounging Големина : 47"X 25" за плови Слободно дозволете ми да знам ако имате било какви прашања или сугестии со мојот објект, посакувам јас може да ви помогне^^dgdgbaby.

Главните карактеристики

Избор на клиент