.

.

Папаја Осветлувајќи Сапун за Exfoliates & Чисти Телото-Лицето - го Намалува Лузни од Акни, флеки & Фини Линии -Погодна за Сите Типови на Кожа (2 Барови/3.52 Мл)

Папаја Осветлувајќи Сапун за Exfoliates & Чисти Телото-Лицето - го Намалува Лузни од Акни, флеки & Фини Линии

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕГРАТКА НА РИЗИК-СЛОБОДЕН ИЗБОР : Ако сте уморни од обидуваат хемиски лицето сепак, тоа не е соодветен начин да се справи со тоа, со посебен проблем.LAISAE оригинални папаја сапун тен линии во ниеден момент - моќна комбинација од папаја и полжав екстракт кој влегува дури и во најдлабоките слоеви на кожата, ја прави нашата единствена и дава неверојатни резултати!Љубов на вашата кожа - и тоа ќе те сакам назад!Очисти Вашата Кожа Нежно, Ако сте во потрага за exfoliator дека ќе лекување на вашата кожа со грижа, без несакани ефекти, тогаш имаме предлог да се направи!Папаја е добро познат за неговата чистење способност - нашите сапун нежно ќе разлиствам вашата кожа, а во исто време ќе ја задржи таа moisturized!За разлика од класичните чистење производи кои само прават кожата да изгледа помек, нашите сапун влегува дури и во најдлабоките слоеви на кожата и ги отстранува сите мртви клетки - велат здраво на поздрав и блескав кожата веднаш!Највисок Квалитет на Кои Заслужуваат Прекинете со употреба на хемиски производи, кои се штетни за вашата кожа - сега имаме нешто што ќе ги освежат вашата кожа со крајна грижа, со користење само природни состојки.Нашиот производ содржи Витамини, Б3, Полжав Екстракт, Алое Вера и Аскорбинска Киселина - најефикасните природни комбо за светла кожа!Инвестирајте во вашата кожа - тоа ќе биде со вас за долго време!Овој Производ Е Потполно Ризик-Бесплатно!Добиете Тоа Сега Се Со Доверба!Не Пропушти Таа Шанса - Ние сме Работи Надвор Од Акциите!.

Главните карактеристики

Избор на клиент