.

.

12 Парчиња Lint Стапици од Нерѓосувачки Челик (Никогаш не ' Рѓа) Машина за Перење Lint Стапица Стапици, Миење Црево Lint Стапици со 12 компјутери Кабел Врски

12 Парчиња Lint Стапици од Нерѓосувачки Челик (Никогаш не ' Рѓа) Машина за Перење Lint Стапица Стапици, Миење

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од здрав Нерѓосувачки челик.никогаш нема да рѓа и солзите на сите. 12 парчиња на машина за перење lint стапици и 12 парчиња на кабелски врски, доволно за замена за да се држи lint од затнување цевки.многу честа големина за да одговара на повеќето машина за перење празнење црева,се прошири должина на lint стапица е 29 см и 5,5 см во ширина.секоја стапица работи како lint catcher и смена, овие црево филтри се изработени од поцинкуван железо, rustproof и долготрајни.стапици може да се лизга лесно кон крајот на цревото, без алатки потребни за инсталација, лесно да се стави на празнење црева и тие се лесно да се отстрани.Количина : 12 парчиња ,12 x Lint стапици 12 x Најлон поштенски врски Материјал : не ' Рѓосувачки челик lint стапица филтри може да се лизга лесно кон крајот на црева; Нема алатки потребни за инсталација.Овие црево филтри се направени од не ' Рѓосувачки челик, rustproof и долготрајни, секоја стапица работи како lint catcher и смена.Кога една машина за перење канализација во перење потоне, овие стапици во голема мера ќе го намали ризикот од затнување на мозоци од фаќање на lint, коса, парчиња од ткивото, итн. 100% наплата гаранција : Ако имате било незадоволство, ние ќе ви вратат 100% за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент