.

.

LoveinDIY 5pcs Дрвени Орев Nutcracker Војник руската Гнездење Кукли Matryoshka Подарок

LoveinDIY 5pcs Дрвени Орев Nutcracker Војник руската Гнездење Кукли Matryoshka Подарок

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : дрво.Висок квалитет и одлична изработка.Сликите се направи само со рака.Дури и на најмалите еден е delicated.Тоа се состои од 5 кукли, сите помали кукли се влегува во оние поголемите.На matryoshka кукла , исто така познат како руската гнездење/вгнездени кукла, се однесува на збир на дрвени кукли на намалување на големината сместени една во друга.Опис : - Висок квалитет и одлична изработка - Слики направи само со рака. - Се состои од 5 кукли, сите помали кукли се влегува во оние поголемите. - Дури и на најмалите еден е delicated. - Материјал : дрво - Главна Боја : како на сликата шоу - ве Молиме имајте во предвид : Кукли огласи може да се разликува малку од слика, како тие се секоја страна се насликани. - Не се препорачува за деца под 3 години, поради мали делови во внатрешноста.Пакетот Вклучува : 1 сет од 5 кукли.

Главните карактеристики

Избор на клиент