.

.

Newwings WiFi Скриени Шпион Камера Детектор на Чад со Ноќ Визија и Движење Откривање, Nanny Cam Видео Рекордер Безбедносна Камера за Домашната Канцеларија, Без Аудио

Newwings WiFi Скриени Шпион Камера Детектор на Чад со Ноќ Визија и Движење Откривање, Nanny Cam Видео Рекордер

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔Wi Fi Детектор на Чад Камера : Ова е 1080 P home security детектор на чад камера со невидливи леќа.Тоа може да се качи на ѕид или плафон, снимање без било вниманието, никој нема да го дознаам тоа е камера.Answer : ___________________________ Note : Аудио снимка не е вклучена поради политика. ✔Далечински Видите Преку IPHONE/Андроид Апликација : Откако ќе се поврзете на wifi шпион камера за вашиот дом рутер безжично, само поддршка 2.4 GHz, Wi Fi, не ги поддржуваат 5 GHz Wi Fi, вие сте во можност да го видите камера од било каде.Можете да ги следите вашата куќа безбедност 24/7 со вентил за напојување. ✔IR Ноќ Визија : да се Опремени со 4 високо-квалитетни инфраред светла (невидлив за човековите очи), во голема мера се подобри ноќ визија ефект, оваа функција може да биде слободно вклучено/исклучено преку стан, да ви донесе добро искуство во текот на ноќта за такви мали димензии камера. ✔Движење Откривање Со Алармирање Притисни : Откако движење откривање активиран алармот известувања ќе се турка во вашиот телефон, автоматски се фати 3 слики и снимени во стан.Така можете да ја наместите камерата да аларм можете да ги безбедноста на вашиот имот и семејство кога од дома. ✔Совршен Услуги на Клиентите & Tech-Поддршка : 12 месеци гаранција и животниот век на техничка поддршка, нудат бесплатна замена или гаранција за враќање на парите, ако не се задоволни со вашите примени детектор на чад скриена камера.

Главните карактеристики

Избор на клиент