.

.

GasOne Б-5150 Отворено Шпорет-14.5 Широк со Челик Плетенка Црево Пропан Режач Висок Притисок, QCC Стил

GasOne Б-5150 Отворено Шпорет-14.5 Широк со Челик Плетенка Црево Пропан Режач Висок Притисок, QCC Стил

DEN 1439.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМА ТОПЛИНА ОТВОРЕНО ШПОРЕТ – Гас Еден на еден пропан режач готвачи, врие, и скари прилично брзо.Голем плус за оние кои бараат да моќ има Tailgating, кампување, или дури и повремени семејство cookout.ЧЕЛИК ПЛЕТЕНКА ЦРЕВО – Висок притисок прилагодливи регулаторот, отпорни на топлина, челик-плетенка црево што обезбедува безбедно гас притисок и проток.ЗДРАВ ИЗГРАДИ И МАТЕРИЈАЛНО – Гас Еден на еден режач е изграден со силна constructible рамка.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ГОТВЕЊЕ – сигурен режач за различни готвење, Гас Еден на еден гас режач е одлична алатка за турција пржење, рак врела, Cajun готвење, како и други видови на активности на отворено готвење.НИСКА ВИСИНА РАМКА – Гас еден на еден режач има исклучително здрав телото и е доволно компактен за да биде високо пренослив.Лесен за складирање и во можност да се справи со тешка тежина, Б-5150 се тешки-должност режач за вашиот отворено cookouts.Боја : QCC Стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент