.

.

Bling Базен Плови Сплав, Гумени Вози-ons Круг Лимон Постоечкиот Ред Плажа, Базен Крајбрежје Партија Пливаат Прстен за Лето за Возрасни и Деца,

Bling Базен Плови Сплав, Гумени Вози-ons Круг Лимон Постоечкиот Ред Плажа, Базен Крајбрежје Партија Пливаат

DEN 2205.60

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ и БЕЗБЕДНОСТ- На Голем Отворен Базен Лебди Направен од Дебела, Мека, Трајни Премиум Еко-пријателски ПВЦ, Лесно да се Чисти, Што е Со Многу Безбедност и Силна Пластика.Секој Агол е Совршен Печат, Добро Запечатување и нема Воздух Истекување.ЛЕСНО ДА се НАДУВА И DELATE - Подобрување на вентил кој овозможува лесно перничиња се надувуваат со пумпа или фен за коса, и вентил целосно се отвора за разбивам во секунди.СЕ ЗАБАВУВААТ СЕГА - Одлично за игра базен, базен декорација, фотографирањето, базен партии, и плажа играчки.Тие се погодни за двете деца и возрасни.Совршен подарок за летните одмори.Го однесе до следното плажа патување и уживаат во забавата!.СОВРШЕН ЛЕТЕН ПОДАРОК- Идеален за Деца и Возрасни да Имаат Големо Лето Забава или само да Седат и да се Релаксираат Во Сонцето.Оваа Плови Секогаш Носи Насмевки кога се Користи во Базен, на плажа или на забава!.ЗАБАВА ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ-Симпатична Облик на Постоечкиот Ред, Модерен и се Фати на други Очите во Толпата.Дизајнот Ужива од страна на Деца и Возрасни.Голема забава за одмор и Лето од страна на базен на Плажа се Игра Базен, Езеро, Lounging, Базен и Декорација на Базен Страни.Тоа може да биде оптоварен.Кога не ги користите, може да се празни до тоа, превиткајте го и зачувајте го вашиот простор.Совршен за релаксација, забава или прослава на базен или на плажа.Изработени од не-токсични еколошки материјали со 0 VOC е, нашите флексибилни ПВЦ сплавови се виткаат, отпорен на УВ отворено и високо durable Inflatable базен играчки се издржливи и долготрајни, Лесно да се избрише надолу, му/разбивам, и продавница.Пакување : Секој производ е рамен и здиплен во една пластична кеса.● НЕ ОСТАВАЈТЕ ДЕЦАТА БЕЗ НАДЗОР ВО БЛИЗИНА НА ВОДА ИЛИ ДОДЕКА УРЕДОТ Е ВО УПОТРЕБА.● НЕ СЕ НАДУВА ПО МОЖНОСТ, ПОВЕЌЕ ОД 90%.● ДА СЕ ЧУВА ДАЛЕКУ ОД ПОЖАР ИЛИ ОСТРИ ПРЕДМЕТИ.● ВИДИ ПРОИЗВОД ЗА ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРЕДУПРЕДУВАЊА.

Главните карактеристики

Избор на клиент