.

.

FuelRod Преносни за Полнење - Пакување од 2 - Вклучува Сите Кабли и Адаптери Компатибилен со Сите Таблети & Паметни Телефони, Полнење Резервната Моќност Банка, Swap за Обви

FuelRod Преносни за Полнење - Пакување од 2 - Вклучува Сите Кабли и Адаптери Компатибилен со Сите Таблети &

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

ПОСЛЕДНИТЕ ПОЛНАЧ ШТО НЕКОГАШ ЌЕ ТРЕБА ДА се КУПИ : Fuel Rod е првиот елегантни и компактен преносни полнач што ви овозможува да ја дополните или SWAP вашите користи Прачка за свежо обвинет од еден во секое од Fuel Rod допир-бесплатно* киоск.Fuel Rod го прави брзо и лесно да моќта на вашиот телефон или таблет на движење, никогаш не снема батерија повторно!.BACK-UP МОЌ ЗА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО : Зафатен домаќинствата треба многу back-up!Најверојатно имате повеќе од еден уред во домашната, така ќе ви треба повеќе од еден Fuel Rod!Имајте на целото семејство се напојува со повеќе Fuel Rods на рака.ТРАМПА и ТВОЈАТА ПРАЗНА ПРАЧКА ЗА ЦЕЛОСНА ЕДЕН : SWAP вашите празни Прачка за целосно наполнета една на некој од нашите контакт-слободен киосци на национално ниво, одново и одново!** Нашите киосци се аеродроми, трговски центри, забавни паркови, каде што можеби треба да моќта на вашиот уред.Симнете нашиот СТАН да ги пронајдете најблиските киоск во близина на вас!.ПРЕЗЕМЕТЕ FUELROD СТАН : Скенирање на QR Код во внатрешноста на полнење да го Симнете нашиот СТАН и да добијат инстант кредити наплата на некој од нашите контакт-слободен киосци на национално ниво.Користете го вашиот кредитите кон купување на нов комплет, или кон SWAP за да го добие целосно наполнетата Род единица твое е осиромашен, или дури и оштетени!.ПОДГОТВЕН ДА се КОРИСТИ : Fuel Rod доаѓа целосно наполнет и подготвен да се користи со адаптери/кабли за сите паметни уреди, како и можноста да се РАЗМЕНУВААТ веднаш за целосно наполнетата Род во било Fuel Rod допир-киоск за слободни.Fuel Rod е, исто така, полнење со кој било USB адаптер и лесно се вклопува во вашиот џеб, што го прави совршен туристички придружник.

Главните карактеристики

Избор на клиент