.

.

Balaclava Отворено Возење Мотоцикл Windproof, Сончање, dustproof маска, маска Покривки

Balaclava Отворено Возење Мотоцикл Windproof, Сончање, dustproof маска, маска Покривки

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Дише и еластична, погоден за сите видови на активности на отворено, нема да се стимулира кожата, помагаат да се спречи топлината на косата.Ние се задоволството на клиентите, како критериум за да се обезбеди квалитетот на секој производ.Еластична затворање.Така, можеме да ги задоволат вашите потреби!Одличен подарок за татко, сопруг и пријател, една големина!Тие ќе бидат среќни да го користат за активности на отворено или само патнички маска, вратот и маска.Големина : 43cm x 24.Сите овие се направи среќен живот!.5 cm еластична се совпадне Со пакетот вклучува : 1* маска.Овој производ може да се користи во многу сцени, како што се возеше, скијање, риболов, патувања и планинарење Тоа може да се користи како мала шапка, headband, лигавче, headscarf, пиратски шапка, headband, шлем лагер, шамија, сонце, ветер или прашина нето, голема handkerchief или wristband.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Balaclava ски маска : заштита на лицето, ушите и вратот од директна сончева светлина.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Дали знаете што е совршен дар е?Тоа може да ги исполни вашите драги потреби.Ако не сте задоволни, може да се врати или да се вратат во било кое време.Добра еластичност : Ова Balaclava е погодна за мажите и жените.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Главните карактеристики

Избор на клиент