.

.

Под Оклоп Жените Брзина Чекор Спорт Мрежа Кратко Sleeve

Под Оклоп Жените Брзина Чекор Спорт Мрежа Кратко Sleeve

DEN 528.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Мека, ултра-лесни ткаенини испорачува супериорен breathability & неверојатна удобност.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Mesh панели дополнителна breathability.Облик полите за зголемена покриеност.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Мека, ултра-лесни ткаенини испорачува супериорен breathability & неверојатна удобност.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Mesh панели дополнителна breathability.Облик полите за зголемена покриеност.Рефлексивни детали за поголема видливост на ниско светлина работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент