.

.

10 Парчиња Polka Точка Број Свеќи Шарени Ѕвезда Роденденска Торта 0-9 Свеќи за Роденден, Свадба Годишнината Reunions Тема Партија Декорација

10 Парчиња Polka Точка Број Свеќи Шарени Ѕвезда Роденденска Торта 0-9 Свеќи за Роденден, Свадба Годишнината

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Одговара на повеќето прилики : Погоден за роденден, бебето тушеви, годишнини, пензионирање партии и така натаму, создаде повеќе топло и фестивалот атмосфера, ви донесе незаборавно и значајна партија.Трајни и сигурни : овие торта свеќи се направени на квалитетот восок материјал, светли бои не е лесно да исчезнат, светло во тежина и преносни за носење, лесно да го вметнете и светлина, горење рамномерно и постојано за долго време; ве Молиме имајте свеќа далеку од огнот кога не е во употреба, и да се чува далеку од децата за време на согорувањето.Она што ќе добиете : ти ќе добие 10 парчиња на роденден број свеќи број од 0 до број 9, лесно да се меша и натпревар за да го прослават било значајни денови во вашиот живот, доволно количество и убаво комбинација за ваша употреба и замени.Шарени ѕвезда украси : овие бројот свеќи се дизајнирани со шарени ѕвезда украси внатре, обвиен со црвена работ надвор, изгледа симпатична и прекрасен, ќе се заврши со било торта или cupcake украси, додавајќи слатко и празнична атмосфера.8 инчи во должина и 1.43 инч во дебелина, дизајниран со свеќа носителот на дното, погодно за да вметнете ја во торта и не ќе се скрши, торта површина, соодветна големина за вашата употреба.Спецификација : Материјал : квалитет wax Color : како слики shown Size : како слики shown Package вклучува : 10 х Број candles Warm совети : ве Молиме имајте свеќа далеку од огнот кога не е во употреба, кога гори, чувајте се далеку од децата.Широко се применува : можете да го користите броеви од 0 до 9 за да креирате најмногу возраст комбинација, погоден за повеќето прослави, како што се родендени, свадби, reunions, годишнина, тема партија, бебе туш, пензионирање партија и повеќе, лесно да се создаде пријатна атмосфера и незаборавни моменти, изненадување вашите пријатели и семејства.Не за јадење, ве молиме да ги задржи подалеку од деца и да се избегне јадење погрешно.Универзална одговара : секој роденден свеќа мерки е за 7.

Главните карактеристики

Material:
quality wax
Color:
as pictures shown
Size:
as pictures shown
Package includes:
10 x Number candles :
Warm tips:
Please keep the candle away from the fire when not in use, when burning, keep away from children. :
Not edible, please keep away from children and avoid eating wrongly. :
Избор на клиент