.

.

Cimeton 1002Pcs 3/8 Поцинкуван Биче Прстени Асортиман Комплет Вклучувајќи 1000Pcs Биче Прстени, 1Pc Директно Биче Прстен Клешти и 1Pair Заштитни Ракавици Професионални Тапацир Би

Cimeton 1002Pcs 3/8 Поцинкуван Биче Прстени Асортиман Комплет Вклучувајќи 1000Pcs Биче Прстени, 1Pc Директно

DEN 478.56

Пристапност
Во достапна форма

Својата ергономија гумена рачка ќе ви обезбеди удобно не се лизга на зафат и да се направи вашиот зглобовите порелаксирана за време на работата.Како што авто тапацир, столче печка загреана греење кулер за ладење кул, животни миленичиња кафез, куче кафез, мачка кафез, ограда, оградата, столче капак. [Пакет се Вклучени] 3/8" поцинкуван биче прстени x 1000pcs Директно биче прстен клешти x 1pc 1 пар заштитни ракавици Вкупната количина : 1002pcs.

Главните карактеристики

Избор на клиент