.

.

Авантура Игри - XBOX ЕДЕН ОРИГИНАЛЕН - Карбонски Влакна, Аметист Виолетова - Playstation 4 Винил Конзола Кожата Decal Налепница + 2 Контролер Кожи Сет

Авантура Игри - XBOX ЕДЕН ОРИГИНАЛЕН - Карбонски Влакна, Аметист Виолетова - Playstation 4 Винил Конзола Кожата

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на винил заштитна маска со лепило на грбот.Нашите маски се precut да се вклопуваат.Ја заштитува вашата конзола и контролор од несакани гребнатини и прашина.Едноставна инсталација која трае минути.Може да биде лесно да се отстрани без да остават било остатоци.Едноставно кора од далеку и да додадете на идниот конзола.Пакет Содржина : 1 х Сет Конзола Кожата , 2 x Контролер Поставите Кожи, 1 x Камерата на Кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент