.

.

6pcs Вклучите Заклучување на Затворач Чанта, Правоаголник Чанта Затворање Пресврт Заклучување, Спојки се Заклучува Клип за Паричникот, Briefcase, Чанта Одлуки

6pcs Вклучите Заклучување на Затворач Чанта, Правоаголник Чанта Затворање Пресврт Заклучување, Спојки се Заклучува

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Пресврт заклучување дизајн - Нашите метал џеб брава со пресврт заклучување дизајн е посилна од традиционалните притисни брави и не падне лесно.Се осигура безбедноста на нешта во вашиот џеб.Плоштад Тип - квадрат паричник кодот е погодна за сите типови на паричници, класичен но елегантен.Злато е повеќе разноврсна и додава убавината на паричникот.Лесно да се Инсталира - Според производ е вистинската дупка проред спецификации, секој паричник кодот е направен на 4 парчиња.Прилагодување на големината и дупки, и потоа притиснете.Материјал - Изработени од високо квалитетни и издржливи цинк легура, здрав и rustproof, кој гарантира висок квалитет и долг животен век.Висок квалитет electroplating бои не исчезнат.Широко се користи - Класичен резервни делови за DIY торба, како што се purses, кеси, книга, кожа, текстил, чанта, паричник и така натаму.Исто така е можно да го замени веќе оштетени џеб заклучување со нова, која може да се заштедат пари. 6 Правоаголник Вклучите Заклучување на Затворач Чанта, Затворање Пресврт Заклучување Чанта Додаток Функција : Овие се многу убаво се претвори токи, тоа го прави вашиот готовиот производ изгледаат професионално.Навистина убаво производ, може да се користи на чанта или паричници одлуки, изгледа елегантен Спецификација : Материјал : Цинк легура Боја : Gold Quantity : 6 Uses : DIY торба, purses, кеси, книга, кожа, текстил, чанта, паричник Пакет Вклучуваат : 6 x Вклучите Заклучување на Затворач Чанта.

Главните карактеристики

Избор на клиент