.

.

Зимски Снегулка Партија Хартија Десерт Плочи, Салфети, Чаши, Гранки, и Маса Покрие - Замрзнати Партија Украси и Снег Принцеза Партија Резерви (Служи 16)

Зимски Снегулка Партија Хартија Десерт Плочи, Салфети, Чаши, Гранки, и Маса Покрие - Замрзнати Партија Украси

DEN 667.20

Пристапност
Во достапна форма

Да се создаде магичен зимски земјата на чудата со оваа Зима Снегулка Партија Сет!.Одликувајќи се дизајнирани садови со снегулки во ледените сини нијанси со бели и сребрени акценти.Совршен за замрзнати мраз принцеза партии, Божиќ собири, или било зимски празнувања!.Сет вклучува 16 хартија вечера плочи (9"), 16 пијалаци салфети (5"), 16 хартија, чаши (9oz), 16 предници, и 1 пластична маса капак (54" x 102").Прослават магијата на празниците со оваа Зима Снегулка Партија Сет!Прекрасна снегулка дизајнирани садови во ледените сина, зима бело, и сребро ќе биде совршен прилог на сезонски tablescapes.Користете го ова волшебно поставен на замрзнати мраз принцеза партии, Божиќ собири, или било зимски празнувања!Служи празник јадења, десерти и пијалоци за до 16 гости.Плус, за еднократна употреба прави расчистување бриз!Плочи, салфети, чаши, и маса поклопецот се Креативни Конвертирање на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент