.

.

HP HEWC9464A 91 Пигмент Мастило Кертриџ, Мат Црна

HP HEWC9464A 91 Пигмент Мастило Кертриџ, Мат Црна

DEN 2632.32

Пристапност
Во достапна форма

Обезбедува одличен квалитет на Печатење, Остри слики и текст.Едноставен за инсталација и употреба.Мастило за јачина : 26.21 fl мл.Голема сигурност.HP 91 Пигмент Мат Црно Мастило Кертриџ Мастило кертриџ е дизајниран за употреба со Hewlett-Packard Дизајн џет Z6100 Серија.

Главните карактеристики

Избор на клиент