.

.

Simian GT 16 ft Зелени Очи & Око Roundsling (6000 Вертикална - 4800 Ѓердан - 12000 Кошница)

Simian GT 16 ft Зелени Очи & Око Roundsling (6000 Вертикална - 4800 Ѓердан - 12000 Кошница)

DEN 2296.32

Пристапност
Во достапна форма

Произведено Во САД!!Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец. 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС - Излишни Тагирање Систем.Највисок Капацитет на Рејтингот и во Индустријата.SIMIAN® GT премиум roundslings ги има сите погодности на стандардот полиестер roundslings со неколку мерливи предности.

Главните карактеристики

Избор на клиент