.

.

Garnier Fructis Штета Гумичка Утврдувањето, ДУО Поставите Шампон + клима уред, 13 Оз

Garnier Fructis Штета Гумичка Утврдувањето, ДУО Поставите Шампон + клима уред, 13 Оз

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

ДУО ПОСТАВИТЕ Шампон и Балсам 13 Унца, 1 Секој.Rejuvenates потресени, оштетена коса.Reconstructs губење на силата и поправки од внатре.Ја штити косата од идна штета.За Потресени Оштетена Коса.Формулата со Phyto-Keratin комплекс, кој ќе содржи растителна основа протеини и активни овошје се концентрира, и cupuaçu путер, со природни липиди, работи во два начини да се изгради здрава, посилна коса и да се заштити од идна штета. 90% од Косата е во Сила Реконструирана од Коренот до Врвот* со овој зајакнување на косата балсам за оштетена коса. 2 X Штетата Отпор.

Главните карактеристики

Избор на клиент