.

.

Злато 11 & 1-ви Роденден Свеќи за Торти, Број 11 Сјајот Свеќа Торта Topper за Партија Годишнината Свадбена Прослава Декорација

Злато 11 & 1-ви Роденден Свеќи за Торти, Број 11 Сјајот Свеќа Торта Topper за Партија Годишнината Свадбена Прослава

DEN 892.80

Пристапност
Во достапна форма

Димензии - Ширина : 1.4 во/ 3.5 cm.Број Висина : 1.97 во/ 5cm.Вкупна висина : 4.9 во/ 12.5 cm.Совршена големина како торта декорација за Роденден или Годишнина.Материјал - Нашиот роденден свеќи се направени од високо квалитетен восок, без чад, еко-пријателски, не-токсични и безопасно.Повод - Овие Нумерирани Свеќи не се погодни само за роденден торти, чаша торта или друга декорација десерти, но исто така се идеални за секоја прослава, како што се родендени, свадби, годишнина, тема партија и други специјални прилики.Пакет - Овие свеќи се едноставно прекрасни и тие беа двојно спакувани убаво.Не е лесно да се оштетат во транспорт и складирање, како и други свеќи.Service - Ако свеќа е оштетен или не ви се допаѓа нешто, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги понудиме нов замена или полн со пари назад.Мора да се има за роденден торти, создавајќи романтични и пријатна атмосфера и доведување ви еден многу значаен среќен пат.Погоден за секоја прослава, како што се родендени, бебето тушеви, свадби, годишнини, Божиќ, тема партија и други специјални прилики.Specifications Material : високо квалитетен восок и plastic Color : Gold Burning Време : околу 4-5 minutes Number Висина : 1.97 во/ 5cm Total висина : 4.9 во/ 12.5 cm Candle ширина : 1.4 во/ 3.5 cm Package вклучува : 2 x Број торта свеќи(број 1 и 1)Топло Забелешка : 1. Ве молиме имајте на роденден свеќи далеку од огнот извор кога не е во употреба, и да се молам, не им дозволувајте на децата на допир за време на согорувањето.2. Децата треба да се светлина свеќи под возрасни надзор.3. Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент