.

.

LactaMed Едноставност Рацете Слободни Транспорт Комплет Градник - (Жолт)

LactaMed Едноставност Рацете Слободни Транспорт Комплет Градник - (Жолт)

DEN 334.80

Пристапност
Во достапна форма

Едноставна.Компактен.Ефективни.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА НА СИТЕ.Работи со СИТЕ Breastpumps и Негување на Градници.Овозможува Масажа Плус Транспорт Техника = Повеќе Млеко во Помалку Време.Брзо и лесно..земете Едноставноста и исклучување во секунди.Мулти-задача - да играат со вашето бебе, читање, зборување на телефон додека транспорт.Едноставна.Компактен.Ефективни.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА НА СИТЕ.Работи со сите breastpumps и негување на градници!.Им овозможува на Раката Масажа додека Транспорт Техника = Повеќе Млеко во Помалку Време.Повеќето мајки експрес 2 мл повеќе breastmilk и зачувување на 5 минути на транспорт сесија со користење на оваа техника со Едноставност.Мулти-Задачачитање, зборување на телефон, си играат со вашето бебе додека транспорт.Компактен.се вклопува во џеб, чанта.Лесно..зема секунди, за да се земе и исклучување.

Главните карактеристики

Избор на клиент