.

.

X-DREE Накит Градина Лозата Жица 1.9 mm Тема Кол Завртка Око Кука Сребрен Тон 27pcs(Накит Градина Лозата Жица 1.9 mm Тема Кол Tornillo Gancho de ojo Tono plateado 27pcs

X-DREE Накит Градина Лозата Жица 1.9 mm Тема Кол Завртка Око Кука Сребрен Тон 27pcs(Накит Градина Лозата Жица

DEN 278.40

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Метал; Име На Производ : Завртка Око Кука.Тежина : 14g; Пакет Содржина : 27pcs x Завртка Око Кука.Тема Големина : 1.9 x 6.5 mm / 0.07" x 0.25"(D*L); Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Вкупната Големина : 17 x 9 x 1.5 mm / 0.67" x 0.35" x 0.06" (L*W*D)(Tamaño вкупно : 17 x 9 x 1.5 mm / 0.67' 'x 0.35' 'x 0.06' '(L * W * D).Отворот Дијаметар : 9 x 6mm / 0.35" x 0.24"(OD*Внатрешна Кол)(Diámetro del ojal : 9 x 6 mm / 0.35' 'x 0.24' '(OD * Diámetro interno).Накит Градина Лозата Жица 1.9 mm Тема Кол Завртка Око Кука Сребрен Тон 27pcs Screw кука.Круг крајот.Може да се користи како таванот кука да се откажам растенија.Остри поени гризе дрво брзо лесно.За употреба во екстериерот и ентериерот апликации.Опис на Spanish Jewelry Градина Лозата Жица 1.9 mm Тема Кол Tornillo Gancho de ojo Tono plateado 27pcs Material : Метал; Nombre del producto : Gancho de ojo де tornillo Peso : 14 g; Contenido del paquete : gancho de ojo де tornillo 27pcs x Tamaño rosca de : 1.9 x 6.5 mm / 0.07' 'x 0.25' '(D * L); Боја на директорот : Tono plateado Tamaño вкупно : 17 x 9 x 1.5 mm / 0.67' 'x 0.35' 'x 0.06' '(L * W * D) Diámetro del ojal : 9 x 6 mm / 0.35' 'x 0.24' '(OD * Diámetro interno).

Главните карактеристики

Избор на клиент