.

.

figatia 2.24x1in Термички Печатење на Хартија Приемот Ролни Понудата на Пари се Регистрирате

figatia 2.24x1in Термички Печатење на Хартија Приемот Ролни Понудата на Пари се Регистрирате

DEN 542.40

Пристапност
Во достапна форма

Примена : Супермаркет, хотели, трговски центри, такси, итн.Термичка Хартија 5 Rolls, 57x25mm се Тркалаат.Материјал : Термичка Хартија.Се користи за 57mm касиерот печатач, ПОС Печатач машина, мобилни bluetooth ПОС приемот Печатач.Врвен квалитет на термичка хартија во ролни, јасни слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент