.

.

Amcrest 4K Безбедносна Камера Систем w/ 4K 8CH Рое NVR, (4) x 4K IP67 Водоотпорна Метал Бедем Купола & Куршум РОЕ IP Камери, 2.8 mm Објектив, Пре-Инсталиран 2TB HDD, NV4108E-T2599EW2-2496EW2-2TB (Бела)

Amcrest 4K Безбедносна Камера Систем w/ 4K 8CH Рое NVR, (4) x 4K IP67 Водоотпорна Метал Бедем Купола & Куршум

DEN 1680.00

Пристапност
Во достапна форма

Amcrest е NV4108 E-ХС NVR доаѓа со Пре-Инсталиран 2 TB Seagate Sky Hawk Надзор Хард Диск (Поддржува хард дискови до 6 Терабајти), додека Кој 8 CH Снимањето, Најновите H. 265 Видео Компресија, Репродукција Метал Домување.Складирање да се Micro SD (до 256 GB), NAS, Локален КОМПЈУТЕР, & Amcrest Облак.IP8 M-T2599 EW има вграден микрофон за еден начин на аудио.Куполата Димензии (L*W*H) : 4.3 x 4.3 x 3.9 инчи.Куполата Тежина : 1.1 lbs.Куршум Димензии : 6.9 x x 2.7 2.7 инчи.Куршум Тежина : 1.1 lbs.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x 4 K 8-Канал Рое NVR со Пре-Инсталиран 2 TB Хард Диск (NV4108 E-ХС) 2 x 4 K (8 MP) Бедем Купола Рое IP Камери (IP8 M-T2599 EW) 2 x 4 K (8 MP) Куршум Рое IP Камери (IP8 M-2496 EW-V2) 1 x 4 PACK 60 Метри Cat5 Ethernet Кабли (4 PACK-CAT5 ECABLE60) 1 Година Гаранција Кога Купени од Amcrest.

Главните карактеристики

Избор на клиент