.

.

Sleeve Тетоважи Налепници, Полна Рака Привремени Тетоважи Ракави, Лажни Акварел Телото Уметност Рака Тетоважа за Деца Жените Шминка, 12-Лист

Sleeve Тетоважи Налепници, Полна Рака Привремени Тетоважи Ракави, Лажни Акварел Телото Уметност Рака Тетоважа

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Но, повеќето од сите⋯ ОКО-ФАЌАЊЕ и да се ЗАБАВУВААТ!.Забава за деца како ќе се сретне и да се направи одличен роденденски подароци за пријатели или семејството.Тргни се назад на подлога од хартија и движете надвор и тетоважа ќе се префрли.Опис на Leoars Привремени Тетоважи Нашите привремени тетоважи се печатат користејќи високо квалитетни вода трансфер paperwhich не се токсични, содржат PPD и се 100% cosmetically кожата безбедно.Може да не биде соодветен за senstive типови на кожа.Помош на влажна крпа или сунѓер наситен поддршка хартија целосно.Применуваат тетоважа саканиот површина со дизајн соочува вашата кожа.ОДЛИЧНО ТЕЛО УМЕТНОСТ ЗА МАЖИ, ЖЕНИ, МОМЧИЊА, ДЕВОЈКИ, ДЕВОЈКИ, ТИНЕЈЏЕРИТЕ ОД СИТЕ ВОЗРАСТИ.Ние нудиме 30-ден 100% пари гаранција за враќање.Ветувањето Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ги споделите со нас.Привремени тетоважи се големи партии, фестивали, клуб ноќи/гробови, carnivals, фенси облека или само за да се шокира вашите пријатели без извршување на вистинска тетоважа.Избегнувајте контакт со очите.Се грижи за вашата тетоважа : избегнувајте било сапун, сончање, лосиони или масла или во близина на вашата тетоважа.Привремена тетоважа ракави може да се намали на половина за да се применуваат на врвот и на дното која придонесува за подобри резултати во некои дизајни.ДОЛГОТРАЈНИ ГИМНАСТИК ТЕТОВАЖА.Совршен за сите прилики.Вашите пријатели ќе биде изненаден што траеше толку голема тетоважа!Голема забава за партиите, специјални настани и за тестирање како би вистинска тетоважа изгледа.ПРИФАТЛИВА ТЕЛО СО ТЕТОВАЖИ НЕМА БОЛКА - ако сте сакале тетоважа но загрижен за болка и трошоците, сега е вашата шанса!Се применуваат овие тело налепници за (зглоб, рака, нога,грб,арм) во секунди и никој не ќе веруваат дека тие не се вистински договор.Кора од јасно пластика се повлече вашата тетоважа.Спајс до вашиот изглед за на плажа, на фестивали, забави, концерти, свадби или било кој настан.Топ Совети за Привремени Тетоважи Покрие вашиот нов привремена тетоважа со talc - Ова ја намалува сјај, го прави да изгледа повеќе реални и да престане да lint од облеката и постелнината лепење.Се применуваат умерен притисок со тетоважа за 30 секунди.Како да се Примени Привремена Тетоважа Намали околу вашата тетоважа дизајн оставајќи 2mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент