.

.

10 Комплети за Полнење 6 Pin Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок Германски Стил Enhanced Печат се Намали Подигање Адаптер DT06-6S DT04-6P

10 Комплети за Полнење 6 Pin Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок Германски Стил Enhanced Печат се

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

10 комплети за Полнење 6 Pin Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок Германски Стил Enhanced Печат се Намали Подигање Адаптер DT06-6 S DT04-6 P.Име на производ : пластични конектор Производ серија : DT серија на Производ во боја : сива Производ материјал : пламен retardant и експлозија-доказ Пластични одделение : индустриски одделение Пакет вклучуваат : 10 Pcs.

Главните карактеристики

Избор на клиент