.

.

4pcs 48mmx18mm Воздушниот Компресор Замена Нога Подлога Вибрации Isolator

4pcs 48mmx18mm Воздушниот Компресор Замена Нога Подлога Вибрации Isolator

DEN 313.20

Пристапност
Во достапна форма

Направени од цврст гумени материјал, издржлив да ја користите.Стои мирно, намалување на бучавата и вибрациите.Го замени скршен или носи нога подлога.Погоден за : заштита на Воздушниот Компресор.Објектот се вклучени : 4 x Воздушниот Компресор Нога Подлога.Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјал : Гума Големина : прибл. 4.8x1.8cm(1.9x0.7inch)(Dx H) Дупка со Дијаметар : прибл. 0.5&1.3 см(0.2x0.5inch)(Upperx Lower) Погоден за : заштита на Воздушниот Компресор.Објектот се вклучени : 4 x Воздушниот Компресор Нога Подлога Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Функција : 1) 100% сосема нов и добар квалитет.2) Направени од цврст гумени материјал, издржлив да ја користите.3) Стои мирно, намалување на бучавата и вибрациите.4) го Замени скршен или носи нога подлога.

Главните карактеристики

Избор на клиент