.

.

HAIYUNDA Тенџере Додатен Виткање Чешми,Ѕид Тенџере Додатен Кујна Тапа Солидна Месинг,Замав Рака Виткање Бранеа Злато Современите Кујнски Мијалник Тапа Виткање Растег

HAIYUNDA Тенџере Додатен Виткање Чешми,Ѕид Тенџере Додатен Кујна Тапа Солидна Месинг,Замав Рака Виткање Бранеа

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

СЕКОЈДНЕВНИОТ ЛУКСУЗНИ : Брусен Злато заврши додава еден допир на софистицираност на секоја соба.тенџере додатен со двојна се справи со дизајн за лесно ракување.ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : ѕид инсталација ослободува до екстра простор на countertop,Околу 21.3 во.dual-поврзувани замав spout огради уредно против ѕид кога не е во употреба.ДОЛГО се ПОСТИГНЕ : Вртливата двојно поврзувани spout,Dual зглобовите овозможи максимална достигне до 21.3 инчи од ѕидот.ВОДАТА КАДЕ ШТО ТРЕБА : Погодно тенџере додатен кујна тапа нуди вода пристап директно преку вашиот cooktop,Погодно замав-рака spout.ИНСТАЛАЦИЈА : цел да се вклопи во една дупка, ѕидни-монтирање конфигурации користење ладна вода само,Стандардна 1/2 NPT конусни калеми(стандард U. S. големина),со цел да се лесно да се инсталира со стандардни U. S. водоводни приклучоци за заштеда на човекот-час цена во текот на инсталирањето.нашите тенџере додатен е Бранеа злато површина, отпорни на нечистотија и лесно да се чисти.тенџере додатен со двојна се справи со дизајн за лесно ракување.слободно натпревар разни кујнски мијалник, и се однесува и на комерцијални и станбени објекти.Погоден за различни декорација стилови.златна гроздобер дизајн ја прави вашата кујна изгледа повеќе луксузен.

Главните карактеристики

Избор на клиент