.

.

5Packs Облека Закачалки Простор за Заштеда на енергија Мултифункционален Плакарот Организатор Премиум Гардероба на Облека Cascading Закачалка 9 Слотови Иновативниот Диз

5Packs Облека Закачалки Простор за Заштеда на енергија Мултифункционален Плакарот Организатор Премиум Гардероба

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

【Зачувате Вашиот Простор】 : Cascading закачалки е совршен плакарот простор saver, една закачалка може да се одржи 9 облека(до 30lbs).Можете да ги зачувувате повеќе облека за еден магичен закачалка, чување облека организиран и уреден, додека заштеда на простор. 【Направен да Трае】 : Изграден од цврст засилен PP материјал, издржлив и цврсти доволно да се откажам светлина палта, кошули, фустани, панталони и така натаму.Нашата Облека Закачалката е дизајниран да се одржи огромна сума на тежина и да се зголеми плакарот простор. 【Се задржи Вашата Гардероба Организиран и Уреден】 : Кога ќе виси овој простор за заштеда на енергија закачалки хоризонтално, може да се стави на ист стил облека заедно и лесно да го најдат она што го барате за. 【Се Грижи за Вашата Облека】 : Мазна и Ергономски дизајн на закачалка ќе го заштити вашиот вредност облека добро.Тркалезни и мазни рабови, нема потреба да се грижите за било каква штета, набори или марки на вашата облека. 【Известување】 : Ние нудиме на нашите Магија Простор за Заштеда на енергија Облека Закачалки со 360 ден гаранција и 100% задоволство.

Главните карактеристики

Избор на клиент