.

.

4Pcs Огномет Светилки, 3D Огномет Ефект ST64 LED Сијалица, Multicolor Beaming, Не-Dimmable, E26 E27 База Декоративни LED Светло 5W за Роденден Декорација на Одмор Партија, 64x136mm/2.52x5.34

4Pcs Огномет Светилки, 3D Огномет Ефект ST64 LED Сијалица, Multicolor Beaming, Не-Dimmable, E26 E27 База Декоративни

DEN 432.72

Пристапност
Во достапна форма

Белешки : Без светилка сопственикот и без моторот во внатрешноста, така што ќе не фрли динамичен се чувствуваат.34" Пакет се Вклучени 4 x 3 D Декоративни Светилки.Не strobe, инстант почеток, само plug and play.Карактеристики : Материјал : Стакло, со позлатен сребрен; База : E27/E26; Напон : AC 85 V-265 V, 50/60 Hz; Осветлување Боја : Шарени; Wattage : 5 W; Филамент : КОЧАН, топло бела; Агол на Светење : 360°; Dimmable : Нема; Модел : ST64; Големина : За 64x136mm/2.E27/E26 завртка светилка база, многу е лесно да се инсталира, нема други алатки потребни.

Главните карактеристики

Избор на клиент