.

.

Безжична Автомобил Полнач,Автоматски Стегање IR Интелигентни Безжична Автомобил Полнач Планината - Автомобил Полнач Носителот 10W Брзо Полнење за iPhone Xs Max/XR/X/8/8Plus Samsun

Безжична Автомобил Полнач,Автоматски Стегање IR Интелигентни Безжична Автомобил Полнач Планината - Автомобил

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Постигнува тивко отворање и Затворање на под 10 децибели.67 A Излезна моќност : 10 W,7.КОМПАТИБИЛНОСТ : Работи со повеќето паметни телефони, без оглед на големината или форма.10 W Брзо Полнење,Усвојува високо ефикасноста на полнење надгради независни калем,Qi безжична брзо полнење овозможува до побрзо полнење од повеќето безжични автомобил конектор за монтажа на пазарот.5 cm (Прибл.Секој од нашите дизајни е дизајнирана за да ви дадат задоволување на патувањето.5 W,5 W автоматска идентификација Емитува растојание : ¡Ü8mm Интерфејс : Тип C порта USB верзија : КК 2.5" мобилен телефон Безжично полнење стандард : Чи безжична стандарден Влез : DC 5 V / 2 A; 9 V / 1.Со 4-та генерација на интегриран верзија на независна голема калем, и сеопфатна безбедност контрола на чип, тоа карактеристики за контрола на температурата, прекуструјна заштита и краток спој заштита.Huawei Колега РС Google Nexus 7 2 Генералот / Nexus 4 / Nexus 5 / Nexus 6.0 Автомобил полнење за да се добие 7.Мото Droid Турбо 1/2. (Се препорачува да се користи КК 3.Безжични полнење за Чи-от и Брзо Полнење уреди само.Безжична Брзо Полнење Чи Технологија : Овој безжичен автомобил полнач ги поддржува сите Qi стандардот за безжична полнење на мобилни телефони. Samsung Галакси S10/S10 Плус /S9 / S8 / S8 Плус/ S7 / S7 Edge/ S6 / S6 Edge / S6 Работ Плус / S6 Активни.Екстремни Бесшумен Режим На Патот : Никој не сака да биде расеан од звуци за време на патување или за возење, и овој безжичен автомобил полнач може да ви дадат тивко и пријатно патување. Sony Xperia Z4v / Z3v.

Главните карактеристики

Избор на клиент