.

.

Шупливи Врежан Накит Кутија 6 Големи Складирање Фиока за Складирање Кабинет Мултифункционален Капак Накит за Чување Погодна за Девојки и Дами (Боја : Кафена, Големи

Шупливи Врежан Накит Кутија 6 Големи Складирање Фиока за Складирање Кабинет Мултифункционален Капак Накит за

DEN 5661.12

Пристапност
Во достапна форма

❤Име на производ : накит кутија. За продажба листа Ние само го продаде чување на кутии, сликата не содржи други содржини.Капакот може цврсто да ги заштити сите фиоки за да се заштити вашиот накит додатоци.побара прошка.❤Големина : 31. 【Идеален подарок】Овој едноставен и модерен накит складирање кутија е убава и елегантна, особено погодна за девојки/жени.Постојат многу други производи кои одговараат на вашиот стил и потреби.❤ Количина : 1 парче. 【Мулти-слој за складирање】6 слоеви, со 5 повлекување од фиоките и разни прегради, така што ќе може да се уредно организира сите накит додатоци во внатрешноста, како ѓердани, прстени, обетки, белегзии, cufflinks, часовници, очила за сонце и други Додатоци.Овој накит кутија е исто така одличен избор за подароци за мајки, девојки, сопруги, ќерки.❤ Yan Боја : кафена.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, може да има отстапување од 1 до 2 cm. Во однос на големината-ве Молиме имајте на ум дека мерењето на податоци може да биде малку поинаков.

Главните карактеристики

Избор на клиент