.

.

WONDERTIFY Цртан филм Стил Коњи Престилка,Шарени Коњ Печати Лигавче Престилка со Прилагодливи Вратот за Мажи Жени,Погоден за Домашна Кујна за Готвење Келнерка Готвач С?

WONDERTIFY Цртан филм Стил Коњи Престилка,Шарени Коњ Печати Лигавче Престилка со Прилагодливи Вратот за Мажи

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Овој уникатен престилки се совршен за секоја прилика,активност и задача како готвење,печење,градинарство,уметности & занаети,housewarming,партии,бразилецот,служат,чистење,сликарство и така натаму.Вашето задоволство е наша цел,Вашето задоволство е сите на благодарение ни треба.Совршен престилка за готвење, печење, изработката, градинарство, BBQ,комерцијални ресторан,кафе,ноктите продавница,убавина продавница,кујна,хотел,кафуле,бар или комерцијални Кујната и др.ладно,собори сува ниска.Зошто Купи Престилка Од Wondertify?Wondertify престилка направени од полиестер материјал,која е мека на допир и слободни од хемикалии,утврдени во 31 инчи во должина и 27 инчи во ширина,и прилагодливи рака вратот,го прави погоден за мажите и жените,било готвачи,уметници,продавница работници,фабрички работници,келнери,уметници,касапи,hostee или дури и да го користите за празнична носија.Произведено во САД или Увезуваат.Моделот влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring, долготрајни ефекти.Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција,Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање и лесно слободни враќа или слободната размена на искуства,дури и тоа е бесплатно.Без оглед на тоа дали сте домаќинка се погледне по јадења за вашето семејство,или пополнување како келнер,сликар,или треба некои безбедносни од компонентите,ова Лигавче Престилка ќе имаат капацитет да се задржи вашата облека чистење на под.100% Полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент