.

.

Gijok Шапка Складирање, Капа Складирање Организатор, Капа на Организаторот, Капа на Решетката да се Откажам, Безбол Капи, Топката Капи и сите вид на Капи, Капа Организа

Gijok Шапка Складирање, Капа Складирање Организатор, Капа на Организаторот, Капа на Решетката да се Откажам,

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

【Шапка Организатор】капа складирање организатор користат за бејзбол капи, топката капи и сите вид на капи. 【Надградба Материјал】шапка организатор е направен од висок квалитет на PA66+30%GF, висок квалитет PA66+30%GF прави шапка Складирање трајни, не е лесно да се скрши, која ќе трае долго време. 【Да зачувате Простор】Капа организаторот може да се качи на ѕидовите, вратата или плакари.Не само што лесно и брзо да се избере шапка треба според она што ќе се носи, но исто така да зачувате место и да се направи вашиот дом повеќе уредни. 【Лесно да се Инсталира】 Нашите шапка рек доаѓа со супер силен лента 3 M пена селотејп и 2 виси завртки, па можете да го користите лента да се држи на ѕид или да го инсталира екипи и висат на ѕидот.Многу Лесно да се Инсталира. 【Соба Декорација】шапка складирање е комбинација на едноставен и модерен стил и модерна технологија естетски да се создаде убава ѕид hangings украс, совршено за чување и ги красат вашиот влез просторија, ходници, дневна соба, купатило, кујна.Нашите Шапка Чување се користи за бејзбол капи, топката капи и сите вид на капи, може да се одржи 20pcs капи.Детали за производот : Материјал : PA66+30%GF Име : Капа организатор, капа организатор, шапка багажник, капа складирање, капа складирање Пакет, Вклучувајќи : 1*капа организатор+2*Srews+3 M пена селотејп.

Главните карактеристики

Избор на клиент