.

.

Даглас Премиер Квадратни Површина Планината Тенис Мислења, Црна

Даглас Премиер Квадратни Површина Планината Тенис Мислења, Црна

DEN 20544.00

Пристапност
Во достапна форма

Овие популарни плоштадот мислења обезбеди класичен добар изглед и издржливост за било внатрешна или надворешна суд апликации.ДИМЕНЗИИ 60" во должина и седат 42" пред суд површината.ПОСТ 3" плоштад тенис пост е изградена од тешки-должност 11-мерач челик.Системи се заврши со црна или шумски зелени печени-од полиестер прав грб да одолее на ' рѓа и зголемување на издржливост.Интегрирани заварени челични алкохол прачки се вклучени за професионална нето инсталација.ХАРДВЕР Внатрешно рана кој авто-заклучување опрема механизам.Брзини се изградени на позлатен челик и мал степен на пренос е случај закорави.Опрема живеалишта и капаците се направени од фрлија алуминиум легура.Опрема функција е 30 : 1 за да се обезбеди непречено, лесно ракување.Флеш монтирани опрема плоча отстранлив капак и се справи со хром позлатен.ГАРАНЦИЈА 1 Година.Елиминирање на земјата ракави и лесно да ги инсталирате овие површината планината тенис мислења затворен или отворен.Овие површината планината мислења пофали сите карактеристики на стандардот Премиер SQ мислења освен што тие ги нудат тешки-должност дното заварени основна плоча за да се обезбеди мислења на судот е игра површината.

Главните карактеристики

Избор на клиент