.

.

Kungfu Графика Задните Прилагодливи Спасување Рака Tugger се Повлече Рака Јаже за Kawasaki Suzuki Dirtbikes Мотокрос Enduro Supercross Универзална, Сина за YZF и WR

Kungfu Графика Задните Прилагодливи Спасување Рака Tugger се Повлече Рака Јаже за Kawasaki Suzuki Dirtbikes

DEN 645.60

Пристапност
Во достапна форма

Се ВКЛОПУВА ОДЛИЧНО во поголемиот дел од кал велосипеди како Јамаха Kawasaki Suzuki (НЕ е достапно за YAMAHA YZF/WR).Мека и Силна Рака, должина : 210mm~320mm (прилагодливи).Да дестинации паднати мотор од 300 фунти со доверба и безбедност.Кога се заглавени во трага или влечени од песна, повеќето кал велосипеди немаат место за да го дофати дека нема да тост вашите прсти или ја добиете вашата ракавици сите матен.Нашите лифт ремени ви помогне лесно да се влече мотоцикл надвор од опасност, нема повеќе гори раката на вашата топла silencer, скршени пластика, добивање на вашиот ракавици се опфатени во кал од грабање на задните крилата или кршење на fenders затоа што ги користеле како се справи.Тоа е лесно да се примени, само го користите двете завртки што се предвидени да се инсталира под седиштето.Тоа обезбедува удобен грчевито држејќи се за точка во близина на задниот дел на вашиот велосипед.Тоа е лесен и брз лек за кога вашиот велосипед треба да се повлече од патот или туркан на камион.Брзо ракување со времето : 1-2 работни дена, само да потрае 15-20 дена за САД/AU/СА/ЕУ/Азија со стандарден превозот.

Главните карактеристики

Избор на клиент