.

.

SMQHH Трчање Кардио Тренинг, неблагодарна Работа Виткање Под Биро Мини Дом Канцеларија за Заштита на Технолошки паметен Телефон Говорникот Компактен Одење, Трчање

SMQHH Трчање Кардио Тренинг, неблагодарна Работа Виткање Под Биро Мини Дом Канцеларија за Заштита на Технолошки

DEN 1723.20

Пристапност
Во достапна форма

Искуство моќен коњски сили мотор, кој е произведен со формулирани мулти слој shield да шепот тивко.Изградена во безбедноста копче обезбедува непосредна исклучување во итни случаи.Изградена во LCD екранот може да се задржи власта и да го следат вашиот напредок во реално време.Кога ќе се одржи справи опремени со хром сензори со двете раце, на екранот ќе се прикаже на калории изгори, растојание, време и отчукувањата на Срцето.Оставете доволно простор за корисниците да одиме, се кандидира или спринт удобно на неблагодарна работа.Неблагодарна работа индустрија препорачува фиксна се приклонуваат на 4%, па се приклонуваат е многу мал, што може да се заштити зглобовите кога се работи.Виткање неблагодарна работа дизајн може да се спаси вредни простор кога треба најмногу, и има мала меморија, и тоа може да се навива далеку од изградена во база транспорт тркала.Вашето задоволство е движечка сила за нашиот напредок.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Оставајќи корисници со многу простор за удобно да одиме, се кандидира или спринт на нивните treadm,конкуренцијата, губење на тежина, согорувањето на мастите.Функции : време, калории, пулс на срцето, програма за вежбање, брзина на вредноста, distance Running појас област : 40 * 122cm Treadmill нето тежина : 17kgweight капацитет : 100kg Expand Големина на : 143.2*155*64.5 CMProducts вклучуваат : 1* Treadmill Happy шопинг!Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако наидат на проблеми во текот на трансакцијата или употреба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот со вас.Ако ви требаат повеќе производи, ве молиме кликнете на мојата продавница да се избере.

Главните карактеристики

Избор на клиент