.

.

Дамка Производи CandyShell Зафат iPhone Xs Max Случај, Сајбер-Сина/Грејпфрут Портокал

Дамка Производи CandyShell Зафат iPhone Xs Max Случај, Сајбер-Сина/Грејпфрут Портокал

DEN 240.00
DEN 410.40

Пристапност
Во достапна форма

Капка-тестирани заштита.Тестирани за да го издржат harshest услови, овој случај ги Исполнува мили-spec стандарди.Воскресна гума сртови обезбеди не-се лизга на зафат за вашиот i Phone.Двоен Слој за дизајн.Патентиран дизајн обезбедува два слоеви на заштита.Надворешноста поликарбонат слој disperses влијание додека внатрешни работи мека слој апсорбира шок.Патентирана покрена рамки на екранот заштита.Рамки се издига над екранот за да се Заштитат стакло од директна капки на телефон на лицето и го спречува екран од гребење кога лежи рамно.Одговорно копчето заштита.Rubberized опфаќа штит на јачината на звукот и моќ копчиња, додека одржување на нив целосно достапни.На Candy Shell зафат случај за i Phone е совршен за сериозни texters, хардкор гејмери, или секој кој сака подобра контрола на нивниот телефон.Тоа нуди истата двоен слој за заштита како што е нашата наградуваниот Candy Shell случај со шок-абсорбента гума за внатрешни работи и влијание-отпор тешко Школка на надворешноста.Сите Дамка случаи се Независно лабораторија тестирани за Повеќе реалниот живот ситуации за да се осигурите дека вашиот уред е секогаш заштитени.Ние тест за заштита од екстремни капки, екстремни температури, хемикалии, антена пречки, пукнатини и гребнатинки, уредот се вклопуваат, уред за виткање и повеќе.И Candy Shell зафат му одговара на вашиот i Phone, Без додавање на непотребни големо.Дајте му на вашиот butterfingers пауза со Candy Shell зафат од Дамка.

Главните карактеристики

Избор на клиент