.

.

2 ПАРЧИЊА Симпатична Глувчето Главата со Силиконска Смола Мувла,Епоксидни Кастинг Калап за DIY Keychain Виси Pendant Накит Украси Силиконски Калап Уметнички Занает Материј

2 ПАРЧИЊА Симпатична Глувчето Главата со Силиконска Смола Мувла,Епоксидни Кастинг Калап за DIY Keychain Виси

DEN 203.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени на квалитетот на силиконски материјал.еко-пријателски, не-токсични и издржливи.Ќе добиете 1pcs маус замокот мувла (големина околу 3,5×3.2") и 1pcs глувчето главата мувла (големина за 3.1×3.1").Лесен за Користење : Само истурете ја помеша капе лепак и додатен во калап и се чека тој да се целосно solidify, тогаш лесно може да се отстранат.Идејата подароци : Можете да ја користите оваа симпатична смола мувла да се направи деликатна ракотворби, и да им даде на вашите пријатели, семејство, смола и љубители на другите како подароци Нова Година, за роденден или годишнина.Квалитет на Гаранција : Ако не сте задоволни со вашиот купување или имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.Ние сме среќни да ви помогнат. 2 парчиња Креативни Симпатична Глувчето Главата Замокот Лак Силиконски Калап Смола Материјали, Епоксидни Кастинг Калап за Изработка на рачно изработени Занаетчиски.

Главните карактеристики

Избор на клиент