.

.

VINABTY IR-Далечински Замена за Xbox Еден Xbox Една S/X

VINABTY IR-Далечински Замена за Xbox Еден Xbox Една S/X

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Новите Замени Далечински одговара за XBOX ЕДЕН Xbox Една S;.нема програма треба;.само треба да инсталирате нови алкална baterry за употреба;.Пакет се вклучени : 1 x Далечински Управувач;.VINABTY Нови Замени Далечински одговара за XBOX ЕДЕН Xbox Еден S.

Главните карактеристики

Избор на клиент