.

.

Новороденче Момчиња Девојчиња Бивол Plaid Божиќ Облека Romper Младата Едно Парче Божиќ Облека Jumpsuit со Шапка

Новороденче Момчиња Девојчиња Бивол Plaid Божиќ Облека Romper Младата Едно Парче Божиќ Облека Jumpsuit со Шапка

DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Не Кајгана.Материјал : Висок квалитет на памук.Не му наштети на бебето момче или девојка на кожата.Мазна и мека.Плетени и долг ракав дизајниран кои го прават вашето бебе топло во есен или зима.Дизајнирани : долг ракав и плетени погоден за есен или пролет.Класичен plaid елементи во овој деца момчиња bodysuit направи cuter на вашите деца.Прилепува под за брз пелена промени.Прилики : подобар избор за новородено бебе момче девојче 1 Божиќ облека.Исто така добри како Божиќ сегашноста, нова година ева bodysuit.Добри идеи за вашето мало дете роденденска забава.Совршен за појавување на големи браќа или сестри близначки семејна фотографија.Исто така, голем како доаѓа дома облека или со секојдневно носење.Големина : ве молиме проверете ја големината на табелата кога ќе го купите овој новородено бебе момче девојка plaid кавга pjs.Тоа погоден за 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци бебето.Пакет : 1* бебе е romper + 1* Plaid Шапка.Машина/страна gentlely измијте се достапни, рачно се исуши.Не кајгана.Нога копчето дизајн е погодно за бебиња промена на пелена. 95% Памук направи тоа добро за вашето babys' кожата, Плетени џемпер материјал кој го чува вашето бебе топло во зима.Класичен Гроздобер Бивол Plaid Дизајниран што го Прави Вашиот малку Момчиња s роденден.Нога копчето дизајн е погодно за бебиња пелена change95% Памук направи тоа добро за вашето babys' кожата, Плетени џемпер материјал кој го чува вашето бебе топло во winter Classic Гроздобер Бивол Plaid Дизајниран што го Прави Вашиот малку Момчиња s роденден.

Главните карактеристики

Избор на клиент